Sea Marine Sitesi Mudanya

Sea Marine sitesi, Bursa İli, Mudanya İlçesi, Halitpaşa Mahallesi, Seyirtepe Sokak açık adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Kumyaka Caddesi üzerinden batı yönünde ilerlerken; Mudanya Minibüs son durağını geçtikten yaklaşık 500 m. sonra sola mütareke okul sokağa girilir. Konu taşınmazın bulunduğu site bu sokak üzerinde 140 m ilerledikten sonra sol kolda konumludur. Taşınmaz şehrin ana arteri olan Arnavutköy ve Kumyaka Caddesine yakın bir konumdadır.

Sea Marine Sitesi - Mudanya
Sea Marine Sitesi – Mudanya

Mudanya Belediyesinin, konu taşınmaza yakın bir bölgede, Yıldıztepe’de inşaatına yeni başladığı 2023 yılında bitirilmesi planlanan Yıldıztepe Kültür Merkezi projesi ile birlikte bölgeye olan talebin artacağı düşünülmektedir. Taşınmazın bulunduğu mevkide alt yapı ve üst yapı hizmetlerinden istifade tamdır. Taşınmaza yakın konumda Arnavutköy Caddesi, 500 m doğusunda Yat Limanı, yaklaşık 50 m. güneyinde Atom Karınca Parkı gibi sosyal alanlar mevcuttur.

Sea Marine Sitesi - Mudanya
Sea Marine Sitesi – Mudanya

Toplu taşıma araçlarıyla konu taşınmazın da yakınında bulunan Yıldıztepe olarak bilinen alana kadar ulaşım sağlanabilmektedir. Çevre yapılaşması; daha çok konut kullanımlı 6-8 katlı binalar bulunmaktadır. Bölge orta-üst düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Bölge gelişmiş bir bölge olmasına ve yeni inşaatların çok olmasına rağmen doluluk oranı yüksektir.

Mudanya Belediyesinden edinilen bilgiye göre, konu taşınmazın yer aldığı parsel, 18.07.2011 tarih, 605 sayılı 1/1000 ölçekli, Mudanya Revizyon Uygulama İmar Planına göre, Ayrık Nizam, 3 Kat, konut lejantında kalmakta olup, yola/parka terki bulunmadığı, taşınmazın tevhi-tifraz şartı ve yapılaşmasına engel bir durum olmadığı bilgisi alınmıştır. Taşınmaz Belediye alan sınırları içinde yer almaktadır.

Mudanya Belediyesi İmar durumu Sea Marine
Mudanya Belediyesi İmar Durumu

Site içerisinde 2020 yılı itibariyle ara katta yer alan daireler 700.000 TL ile 800.000 TL arasında değişmektedir. Dubleks daireler konumuna bağlı olarak 1.000.000 TL civarındadır. Taşınmaza ait C Sınıfı Enerji kimlik belgesi bulunmaktadır.

The section is not configured correctly
Call Now ButtonHemen Ara